دسته‌بندی نشده

یادگیری اتوکد چقدر زمان میبرد؟

زمان یکی از بزرگ ترین دغدغه های انسان امروزی است و آموزش هم یکی از زمان بر ترین سرمایه گذاری هایی است که یک انسان در طول زندگی خود انجام می دهد.

آموزش و یادگیری اتوکد بسته به سابقه و تجربیات قبلی هر فرد متفاوت است ولی اگر قصد دارید از صفر صفر نرم افزار اتوکد (AutoCAD) را شروع و تا حد قابل قبولی آن را بیاموزید احتمالا به نزدیک 10 ساعت زمان مفید آموزش و تمرین نیازمندید.

البته ساعت ذکر شده صرفا برای این است که دستور های اصلی و مهم اتوکد را بیاموزید و با استفاده از آن به طراحی و ترسیم نقشه های معماری و صنعتی خود بپردازید ولی اگر می خواهید بدانید برای حرفه ای شدن در اتوکد چه میزان وقت لازم است باید بگوییم که سال ها وقت و تجربه نیاز است.

در ادامه برخی از محبوب ترین و بهترین دوره های آموزش اتوکد را به شما عزیزان معرفی می کنیم تا با محدوده زمانی هر آموزش آشنا شوید و به طور کلی به سوال کلیدی یادگیری اتوکد چقدر زمان میبرد پاسخ بدهیم.

1- آموزش اتوکد ساختمون 24

به گفته ساختمون 24 :

رسالت ما در ساختمون 24 قدرشناسی از زمان شماست ؛ ما قدر زمان شما را به خوبی می دانیم و در تدوین این آموزش اتوکد نیز توجه ویژه ای به آن کرده ایم.

پس لازم نیست 20 ساعت آموزش کسل کننده و غیر کاربردی ببینید این پکیج آموزش اتوکد فقط 4 ساعت است زیرا وقت شما برای ما با ارزش ترین مسئله است

این شروع یک راه طولانی است ولی میتوان این مسیر را خیلی سریع پیش رفت شما فقط نیازمند مسیر درست هستید که ما به شما نشان خواهیم داد.

این یک شعار نیست در ادامه خواهید دید که تا چه اندازه حرف ما درست است !

برای مطالعه بیشتر در مورد این آموزش و تهیه آن کلیک کنید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا