سرویس های اتوکد

اتوکد آنلاین – معرفی برترین سایت های اتوکد آنلاین +ویدیو

آیا تا به حال در موقعیتی قرار گرفته اید که به دلایلی نرم افزار اتوکد (AutoCAD) را از رو سیستم خود پاک کرده باشید و یا ویندوزتان را تغییر داده باشید و به صورت فوری به نرم افزار اتوکد نیاز داشته باشید؟

چاره کار در وبسایت هایی است که در ادامه هر یک از آن ها را معرفی می کنیم؛ پس با ما همراه باشید تا با بهترین سایت های مشاهده و ویرایش آنلاین فایل های اتوکد (DWG و DXF) آشنا شوید.

اتوکد آنلاین در وبسایت رسمی اتوکد

با استفاده از این وبسایت می توانید علاوه بر مشاهده نقشه و فایل های اتوکد (AutoCAD)، این فایل ها را ویرایش نیز نمایید و از این جهت می توان این وب سایت را یکی از بهترین وبسایت های اتوکد آنلاین دانست.

امکانات بسیار جالب و گسترده ای برای استفاده شما عزیزان در این وبسایت قرار داده شده است که در ادامه بسیاری از این موارد را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

برای استفاده از این وبسیا بایستی در ابتدا وارد وبسایت https://web.autocad.com/ شوید.

2- در این صفحه 2 گزینه موجود است :

وبسایت های اتوکد آنلاین

اگر از قبل در وبسایت اتوکد حساب کاربری داشته باشید، در وبسایت اتوکد می توانید بر روی گزینه Sign in کلیک کرده و وارد شوید، اگر هم اکانت ندارید، بایستی گزینه Create free account را بزنید و یک اکانت ایجاد کنید.

فرض ما بر این است که اکانت ساخته شده و میخواهیم وارد اکانت خود شویم، بنابراین Sign in رو میزنیم.

3- وقتی وارد اکانتتون می شوید، پنل کاربری شما به شمل زیر است:

وبسایت های اتوکد انلاین

4- کافی است فایل اتوکد را انتخاب کنید و نقشه خود را انتخاب کنید؛ پس از بارگذاری نقشه اتوکد، نقشه در لیست مشخص شده در تصویر بالا قرار می گیرد و با کلیک بر روی نقشه، فایل اتوکد باز می شود و می توانید آن را مشاهده و ویرایش کنید.

وبسایت اتوکد آنلاین proficad

در وبسایت رسمی اتوکد آنلاین معرفی شده در بالا، علاوه بر امکان مشاهده فایل های اتوکد، امکان ویرایش فایل ها نیز وجود دارد؛ اما مشکلی که برای کاربران وجود دارد آن است که بایستی در این وبسایت ثبت نام نمایید و این مورد برای برخی از کاربران کمی دشوار می باشد.

بنابر این اگر نیازی به ویرایش فایل های اتوکد خود ندارید و صرفا می خواهید فایل های DWG و DFX خود را مشاهده نمایید، می توانید از وب سایت Proficad استفاده نمایید.

ورود به وبسایت Proficad

وبسایت اتوکد آنلاین PROFICAD

وبسایت اتوکد آنلاین Autodesk Viewer

در ابتدا بایستی وارد وبسایت viewer.autodesk.com شوید.

در وبسایت اتوکد انلاین Autodesk Viewer می توانید بدون نیاز به نرم افزار و به صورت آنلاین به مشاهده فایل های اتوکد خود بپردازید.

معرفی وبسایت اتوکد آنلاین autocad viewer

در صورتی که در این وبسایت حساب کاربری دارید بر روی sign in و در غیر این صورت برای افتتاح حساب در وبسایت autocad viewer بر روی sign up کلیک نمایید.

ورود به وبسایت اتوکد آنلاین autocad viewer

پس از ورورد به وبسایت معرفی شده، بایستی بر روی دکمه Upload new file کلیک نمایید.

آپلود فایل اتوکد در وبسایت اتوکد آنلاین autocad viewer

پس از آپلود فایل اتوکد با تصویر زیر مواجه خواهید شد که در آن فایل اتوکد مدنظر نمایش داده می شود.

مشاهده فایل اتوکد به صورت آنلاین در وبسایت اتوکد آنلاین autocad viewer

یک دیدگاه

  1. توضیحات تون بسیار عالی وکاربردی هستش. لطفا بیشتر مطلب بزارین. ممنون از زحماتتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا